-3%Крісло на хрестовині Hamster, Special4You Зелений
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: E7306
4 999 ₴
4 849,03 ₴
Показати оптові ціни- +380 (99) 670-19-11
Imperius от Special4You blue або grey— це не просто стілець. Це акцент, який надає простору завершеність і стиль. Він не перевантажує інтер'єр, а підкреслює його характер.
-
Сучасний силует і витончені лінії
-
Ергономічна посадка — для максимального комфорту навіть у разі тривалого використання
-
Універсальний дизайн, що поєднується з будь-яким інтер'єром: від скандинавського до лофту
-
Легкість, міцність і стійкість — усе, що ви чекаєте від якісних меблів
Вибираючи Imperius, от Special4You blue или grey ви вибираєте комфорт, якість і сучасну естетику в одному виробі.
Технічні характеристики моделі: Imperius (E7634)
Тип: стілець
Колір: синій
Оббивка: сидіння і спинка — тканина AINUO (100% поліестер)
Щільність спинки: 21 kg/m3
Щільність сидіння: 27 kg/m3
Основа: металеві ніжки 15*30 мм, пофарбовані порошковою фарбою. колір чорний
Функція автоматичного повернення крісла під час повороту, поворот до 180 градусів
Пружинна кишеня всередині сидіння
Матеріал корпусу: фанера + метал
Висота стільця: 82,5 см
Висота сидіння: 49,5 см
Висота спинки: 33 см
Ширина спинки внизу: 40 см
Ширина спинки вгорі: 51,5 см
Ширина сидіння: 58,5 см
Ширина сидіння всередині: 45 см
Глибина сидіння: 58 см
Глибина сидіння всередині: 46,5 см
Гранична вага: 120 кг
Вага нетто: 9,4 кг, брутто: 21,5 кг
Розміри паковання (2 штук у 2 уп): спинка 61 х 60 х 62 см. рама 51 х 59 х 39 см
Гарантія: 12 місяців
Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Зелений |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Special4You |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | 1 опора |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підлокітник | фанера |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 50 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 88.5 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Висота | 88.5 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 4 849,03 ₴
- Спосіб упаковки: Максимальне навантаження за вагою, кг 100 Вага, кг 10/шт. Розміри паковання Д/Ш/В, см -/-/- Гарантія 12 місяців









