влевовправо

Стілець пластиковий Фредо • АКЛАС • EX сірий
- Готово до відправки
- Код: А0018533
15 760 ₴
+380 (97) 455-01-87
- +380 (99) 670-19-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Клас |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Колір оббивки | Червоний |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Наявність спинки, Тверде сидіння |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | пластик |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина табуретки | 470 мм |
| Висота табуретки | 760 мм |
- Ціна: 15 760 ₴




