влевовправо

Стілець барний Старлайн, високий, хром, екошкіра, колір білий, чорний Сірий
- Немає в наявності
- Код: STARLIGR
4 004 ₴
+380 (97) 455-01-87
- +380 (99) 670-19-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високий барний стілець, ;екошкіра, хромоване металеву основу з підніжкою, повертається і регулюється.
Розміри:
- підстава млинця внизу 40 см,
- глибина сидіння-50 см,
- ширина сидіння 44 см
- висота регулюється від підлоги до сидіння від 86 см до 106 см
УПАКОВКА: 2 шт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип підстави | Хрестовина з нерухомими опорами |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння, Висока спинка |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип опор | Коло, 1 опора |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | хромована сталь |
| Обивний матеріал | Вінілштучшкіра, Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Хром |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | False |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина табуретки | 500 мм |
| Висота табуретки | 680 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Висота сидіння стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | фанера, тканина |
| Ніжки | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Каркас стільця | хромована сталь |
| Спинка | екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір Екошкіра | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 440 |
| Глибина | 500 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 4 004 ₴
- Спосіб упаковки: Доставка відділення Делівері від 2 шт. - безкоштовно. Товар транспортується в розібраному вигляді








