Барний стілець Толікс є відмінним і функціональним рішенням для обладнання барних зон у холах барах і відкритих майданчиках. Його високий дизайн дає змогу зручно розташуватися, створює зручну посадку, матеріали, використані під час виробництва, забезпечують тривалий термін служби і стійкість до зовнішніх впливів.
Стілець має металеву основу, попередньо оброблену перед фарбуванням. Цей процес захищає метал від іржі та механічних пошкоджень, забезпечуючи його стійкість. Поверхня стільця пофарбована, що також забезпечує захист від зовнішнього впливу.
Зручність використання забезпечує наявність підніжок, що забезпечують комфорт для відвідувачів. Стілець штабелюється під час транспортування, що забезпечує також зручність його зберігання. Крім того, стілець можна поставити в стопки, що оптимізує використання простору.
Сидіння виконано з металу або темного бука і має розмір 30*30 см, забезпечуючи достатньо місця для зручної посадки. Висота посадки становить 76 см, висота стільця від підлоги до верху спинки - 94 см, що робить його підлаштуванням для барних стійок.
Цей барний стілець призначений для використання всередині приміщень і на відкритих майданчиках, а також можна використовувати його під дощем або під сонячними променями. У коробці 5 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Чорний, Блакитний, Горіх темний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Алюміній, Жовтий, Синій, Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки |
| Тип основи | Ніжки |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Покриття | Дерево |
| Форма сидіння | квадратна |
| Тип | Барний стілець |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | метал, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Без оббивки |
| Матеріал основи | Метал |
| Ніжки | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 25 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 940 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 760 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина табуретки | 300 мм |
| Глибина табурету | 300 мм |
| Висота табурету | 760 мм |
- Ціна: 2 288 ₴







