влевовправо

Стіл Крафт білий/урбан лайт
- Готово до відправки
- Код: А0054234
6 010 ₴
+380 (97) 455-01-87
- +380 (99) 670-19-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 1100(+350)*680. H: 765. Колір: Каркас: ДСП SWISSPAN Урбан Лайт Столешня: Білий+Вкладка Урбан Лайт Матеріал: ДСП ламіноване.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Урбан Лайт |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного стола | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 680 мм |
| Висота столу | 765 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Царський пояс стола | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 765 мм |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1450 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 680 |
| Довжина: | 1100 |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Да |
- Ціна: 6 010 ₴



