влевовправо

Табурет БАРНИЙ КВАДРАТНИЙ (80 см), темн.горіх
- В наявності
- Код: А0022720
1 807 ₴
+380 (97) 455-01-87
- +380 (99) 670-19-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний табурет з натурального дерева має квадратне сидіння Табурет має елегантний і лаконічний дизайн, завдяки якому Ви створите стильну і неповторну обстановку на своїй кухні. Для зручності посадки, внизу є рамка, яка з'єднує між собою всі 4 ніжки. Конструкція розширюється донизу, тим самим, гарантуючи стійкість табурету. Модель виготовлена з натурального дерева Бук Розмір: h - 800 мм; Сидіння - 300*300 мм.Колір: Венге, білий, темний горіх АБО з м’яким сидінням (білий, темний горіх) Матеріал: Масив, Бук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Тверде сидіння |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | Барний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Колір | Темно-коричневий |
| Тип | Барний табурет |
| Колір каркасу | Темный орех |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Висота табуретки | 800 мм |
| Висота сидіння стільця | 800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штабельований | Так |
- Ціна: 1 807 ₴



