влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: В: 830 мм; Г: 600 мм; Ш: 470 мм. Колір: Каркас: чорний; Сидіння: чорний. Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння та спинка: пластик. Продаж кратно 4 шт (коробка).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння стільця | 460 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина стільця | 470 мм |
| Глибина стільця | 600 мм |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 900 ₴





