
Стілець напівбарний Толікс Вуд SDM Жовтий
- В наявності
- Код: TOLIXSYEL
1 773 ₴
- +380 (99) 670-19-11
Напівбарний стілець Толікс Вуд СДМ орієнтований передусім на КабаРі (HoReCa) напрямок. Стілець хокер справляє враження надійного та довговічного виробу із широкими можливостями для застосування: в барах або кафе, де важливі чудові експлуатаційні характеристики.
Стілець барний виготовлений на монолітному каркасі з фарбованого металу з підставкою під ноги та невеликою спинкою. Сидіння тверде та виготовлене з масиву дерева.
Колірне рішення:
- Сидіння — темно-коричневе або світле дерево
- Каркас — чорний або білий
Матеріал виготовлення:
- Сидіння — дерево
- Каркас — метал
Завдяки налагодженій логістиці та прямим постачанням, цінова політика є досить гнучкою, а терміни доставки мінімальними. У нас Ви можете замовити барні стільці, крісла, офісні м'які меблі, столи для кафе та ресторанів від СДМ Груп. Практично кожна модель має кілька варіантів забарвлення, для задоволення Ваших індивідуальних запитів.
Барний стілець Толікс Вудполібарний, матовий чорний, сірий 62 см Дерево може по тону відрізнятися.
Барний стілець напівбарний, не повертається, матеріал метал фарбований із попередньою обробкою металу перед фарбуванням, що оберігає табурет від іржі та механічних пошкоджень, підніжка, стілець штабелюється і ставиться в стопки, фарбування матова, не блищить, дерев'яне сидіння, відтінок темний, розмір сидіння 30*30 см, висота посадки 62 см.
Застосування всередині приміщень і на літніх майданчиках (не під дощем і прямими сонячними променями)
ПАКОВАННЯ: ПО 4 ШТ
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Блакитний, Чорний, Червоний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір каркасу | Жовтий, Синій, Чорний |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | метал |
| Сидіння | метал, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Без оббивки |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 840 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
- Ціна: 1 773 ₴
- Спосіб упаковки: Якщо замовлення не кратне, упаковці: На весь товар перепаковка +6% до вартості замовлення від постачальника СДМ





