Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір: 1200(+400)*800, h: 735
Колір: темний горіх
Матеріал: Каркас: масив дерева;
Столешня: шпонований дубом МДФ
Прекрасний вибір для кухні - розкладний обідній столик з натурального дерева, висока якість виконання - довго служитиме та радуватиме Вас та Ваших близьких! Покриття лаком надає МДФу додаткову стійкість до механічних пошкоджень (царапин, сколів) та вологи. Декоративні елементи – точені ніжки та основа столу Шервуд від компанії МІКС Меблі роблять його зовнішній вигляд неповторним і яскравим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1200 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 800 |
| Висота | 750 мм |
| Довжина: | 1200 |
- Ціна: 9 780 ₴




