-15%Матрац ортопедичний пружинний PIKASSO / ПІКАССО 140*200
- Готово до відправки
- Код: 0761/11
13 964 ₴
11 869,40 ₴
- +380 (99) 670-19-11
Технічні параметри Artist Pikasso
- Висота матраца - 20 см
- Рекомендоване навантаження - 160 кг
- Рівень жорсткості – 4
Гарантія: 36 місяців
Наповнення матраца Пікассо
- Тканина Art Deluxe
- Comfort sense
- Air layer
- Smart foam®
- Protect fabric
- Pocket system «7 PS»
- Euroboard
Матеріали матраца Pikasso
Тканина Art Deluxe

Тканина Art Deluxe - міцний бельгійський стрейч із стильним та трендовим дизайном.
Тканина ніжна та приємна на дотик, міцна та зносостійка, не електризується та дарує додаткові нотки комфорту під час сну.
Comfort sense

Comfort sense – міцний та легкий нетканий матеріал, що застосовується у складі чохла матраца, надає йому м`якості та комфортності.
Air layer

Air layer – нетканий матеріал, що сприяє циркуляції повітря всередині матраца.
Smart Foam®

Smart Foam® – розроблена та зареєстрована КММ спеціальна марка ортопедичної піни.
Матеріал чудово відновлює форму після скручування, зберігаючи ортопедичні властивості.
Досягається це завдяки поєднанню кількох характеристик:
- підвищена щільність (+25% порівняно із звичайною піною);
- особлива структура – збільшена кількість осередків та товщина стінок осередків;
- спеціально підібране співвідношення показників щільності та жорсткості.
Унікальна формула Smart Foam®, для виготовлення якої використовується сировина від відомих європейських виробників, дозволяє довгостроково використовувати матраци Artist та підвищити гарантійний термін до 3 років.
Protect fabric

Protect fabric – нетканий матеріал, що виконує захисну функцію у складі виробу, захищаючи прошарки матраца від передчасного зношування.
Pocket system «7 S»

Pocket system 7 S - семизональний пружинний блок, в якому кожна пружина працює незалежно один від одного.
Тому ви зручно спите всю ніч, не відчуваючи поворотів вашого партнера.
Завдяки зональності пружинний блок забезпечує найкращу ортопедичну підтримку тіла та високий рівень комфорту під час відпочинку.
Euroboard

Euroboard призначений для додаткового зміцнення країв матраца та запобігання їх деформації.
Завдяки його застосуванню, удвічі збільшується міцність та жорсткість по периметру виробу, підтримується його правильна форма.
Характеристики Матрац Artist Pikasso / Артист Пікассо
| Висота: | 20 см |
| Навантаження: | до 160 кг |
| Вид: | Пружинні |
| Вид: | Для літніх |
| Пружинний блок: | Багатозонні пружини |
| Пружинний блок: | Незалежні пружини |
| Жорсткість: | Помірно-жорсткі |
| Інше: | При алергії |
| Інше: | З безкоштовною доставкою |
| Інше: | У вакуумній упаковці |
| Гарантія: | 36 місяців |
Рекомендації
Догляд за матрацом
Розпакування рулонного матраца
- Матрацу може знадобитися близько 72 годин, щоб повністю відновити свою форму і комфорт після упаковки в рулон. Будь-які складки також зникнуть.
- Іноді упаковка може надати матрацу помітного запаху, який зникне через короткий проміжок часу.
Сертифікати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Висота | 20 см |
| Кількість зон жорсткості матраца | 1 |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, термоповсть, Memoform, ST foam |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 160 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | Подвійна сталева рама |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 70 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір спального місця | 140*200 |
- Ціна: 11 869,40 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в міцний поліетиленовий чохол.

















