
Стілець пластиковий Чіаварі, прозорий
- Під замовлення
- Код: CHWM
Відправка з 14 травня 20263 718 ₴
- +380 (99) 670-19-11
Елегантний банкетний стілець Chiavari — це поєднання класики та сучасного стилю, що ідеально підходить для створення вишуканої атмосфери. Легкий візуально, але міцний за конструкцією, він додає простору легкості та не перевантажує інтер’єр.
Завдяки прозорому пластику стілець виглядає стильно та універсально — гармонійно вписується як у святкові заходи (весілля, банкети, івенти), так і в повсякденне використання. Матеріал стійкий до вологи, тому стілець можна використовувати як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.
Chiavari — це не лише про красу, а й про комфорт для гостей та практичність для організаторів.
Характеристики:
-
Загальна висота: 90 см
-
Висота сидіння: 40 см
-
Ширина: 40 см
-
Глибина: 40 см
-
Матеріал: пластик
-
Колір: прозорий
Ідеальний вибір для тих, хто цінує естетику, легкість і функціональність в кожній деталі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Колір (відтінок) меблів | Прозорий |
| Колір оббивки | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Наявність спинки, М'яке сидіння, Висока спинка |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Тканина, Поліестерова тканина |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Горіх |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина табуретки | 460 мм |
| Висота табуретки | 920 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Вага | 5 кг |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Основний оббивний матеріал | без оббивки |
| Спинка | натуральне дерево |
- Ціна: 3 718 ₴




