
Стілець пластиковий Чіаварі золотий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CHIAVG
1 373 ₴
Показати оптові ціни- +380 (99) 670-19-11
Стілець пластиковий, матеріал поліпропілен, виготовлений за допомогою методу газової формування (пластик поміщають у форму, яка прилягає нещільно, щоб в простір між формою і пластиком надходив гарячий газ).
При такій формуванні матеріал виходить однорідним, без вкраплень повітря, однакової товщини, поліпропілен додано скловолокно, що робить весь стілець міцніше, стілець ;штабельована в стопки по 14 штук, вага стільця-3,7 кг
Стілець продається без м'якої подушки .
Застосування ; всередині приміщень та на вулиці.
Стільці Chiavari
Однаково добре підходить для домашньої обстановки ( Їдальня, Вітальня , Кухня ) , для покупки в свій ресторан, бар, кафе, готель і для оренди на обслуговування банкетів.
Сьогодні створення стильною обстановки всередині закладу – це ціла наука. Та що там – мистецтво, яким володіє далеко не кожен. Але, зате кожен розуміє, що без затишку, особливого шарму і навіть певною мірою шику навряд чи вийде зробити свій заклад таким, куди потенційним відвідувачам захочеться приходити, а потім знову і знову повертатися, попутно цей кафе або ресторан рекомендуючи своїм колегам, друзям і знайомим. Саме в цьому, власне, прихований секрет успішності, адже любов відвідувачів діє краще будь-якої реклами.Також Ви можете придбати транспортовані чохли на стільці.
Значить, потрібно зробити так, щоб кожному, хто зайшов до закладу, там сподобалося. Краса, затишок і комфорт будуть основоположними принципами створення відповідної атмосфери. Але, до меблів для громадських місць, включаючи ті ж кафе з ресторанами, кав'ярні з барами і гостьовими дворами, пред'являється куди більше вимог, ніж до тієї, якої планується користуватися вдома. Так що стільці Chiavari з Китаю оптом можуть в цьому випадку стати справжнім виходом з положення, свого роду «паличкою-виручалочкою».
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Без оббивки |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 480 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 920 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Вага | 4 кг |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Глибина стільця | 430 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
- Ціна: 1 373 ₴




