влевовправо

Стілець барний Джоллі NEW Білий
- В наявності
- Код: JOLLYWH
2 460 ₴
+380 (97) 455-01-87
- +380 (99) 670-19-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барний стілець високий, матеріал пластик, хромована основа, регулюється по висоті, висота спинки 25 см, підніжка,
розмір:
- глибина- 47 см
- широна - 47 см
- висота від підлоги до верху спинки 77-98 см.
- висота від підлоги до верху сидіння 60-80 см
Яскравий, красивий, зручний і елегантний стілець привертає до себе увагу багатьох покупців, позаяк він вважається універсальним. Стілець чудово підійде для майстра в салоні краси, у косметологічному кабінеті, для офісу або для інших закладів. Цей стілець має не тільки привабливий ергономічний дизайн, але й вирізняється надійністю й практичністю. Стілець завжди потрібний у столових або кафе, де віддають перевагу оригінальному дизайну в інтер'єрі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Колір каркасу | Хром, Білий, Чорний |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | 1 опора |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромована сталь, пластик |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 770 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Висота | 560 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Барний стілець |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма сидіння | кругла |
- Ціна: 2 460 ₴






