Корзина
36 отзывов

Тумба

У кожній спальні є речі, які незручно зберігати в шафі, так як вони повинні бути завжди під рукою (будильник, світильник, книга, косметика). Щоб забезпечити таким речам місце для зберігання, потрібно купити прикроватную тумбу з дерева. Меблі з такого матеріалу відрізняється досить високою міцністю, тому прослужить власнику довгі роки. Крім того, масив абсолютно екологічний (натуральна деревина не виділяє канцерогенних сполук) і привабливий.

Довговічність і привабливість меблів безпосередньо залежать від сорту деревини. Приліжкові тумбочки з натурального дерева виробляють з наступних сортів:

М'які (вільха, сосна, береза) - недоліком такої деревини є те, що вона легко деформується під механічним впливом, зате хвойні породи не схильні до руйнівної дії мікробів, крім того, такий матеріал більш доступний за ціною;
Тверді (модрина, клен, горіх) - деревина дуже міцна тому стійка до зовнішнього впливу, недоліком можна назвати велику вагу виробів;
Середні (бук, дуб, вишня) - ці сорти використовуються при виготовленні меблів преміум-сегмента.
Вибір деревини здійснюється не тільки по міцності якостям, а й за зовнішніми, адже відтінок і малюнок кожного сорту унікальні.