
Стілець барний Тауер Вуд Eames червоний, зелений, блакитний, помаранчевий Жовтогарячий
- В наявності
- Код: SDMEAMESOR
3 146 ₴
- +380 (99) 670-19-11
Стілець барний Тауер Вуд Хокер продовжує інтер'єрну лінійку ексклюзивних дизайнерських стільців від сімейної пари Рей та Чарльза Імс. Вироби так само незвичайні та оригінальні, як попередні моделі, але їх відмінністю є використання дерев'яних ніжок, які надають зовнішньому вигляду відтінки еко - стилю, актуального в останні кілька сезонів.
Сидіння виконане з міцного пластику, який дуже легкий у догляді, а його приємні тактильні якості роблять Стілець барний Тауер Вуд Хокер комфортною і приємною для тривалого проведення часу. Зберегти міцність та стійкість конструкції допомагає чорна підніжка у формі кільця та діаметральні металеві розпірки. Незважаючи на те, що ці елементи є необхідними технічними деталями, вони виглядають як прикраси і декоративні складові меблів, адже виконані акуратно і стильно.
Технічні характеристики виробу:
Висота від підлоги до верхнього краю спинки 108,5 см
Ширина сидіння 62 см,
Глибина сидіння 62 см,
Висота від підлоги до сидіння 70 см.
Кількість у коробці: 2 шт.
Матеріал сидіння: пластик різних кольорів (колір товару може відрізнятися залежно від партії виробника)
Матеріал каркасу: метал+дерево.
Повідомляємо вам, що з 1 вересня 2020 року переупаковка на 1,2 або 3 (тобто менше кратності упаковки) стільця або крісла Тауер Вуд (Тауер), коштуватиме +6 % до вартості
Якщо ви замовляєте 4 стільці різного кольору, то витрат на переупаковку не буде.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Зелений, Сірий, Темно-сірий, Помаранчевий, Білий, Блакитний, Чорний, Червоний |
| Колір оббивки | Помаранчевий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | метал, натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 700 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1080 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| сидіння | колір червоний, зелений,блакитний, помаранчевий |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Користувацькi характеристики | |
| Призначення | Для дорослих |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Барний стілець |
- Ціна: 3 146 ₴





