влевовправо

Стілець Віллі чорний /велюр зелений
- В наличии
- Код: А0057595
2 240 ₴
+380 (97) 455-01-87
- +380 (99) 670-19-11
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розмір: В: 890 мм; Г: 560 мм; Ш: 480 мм. Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: Карі. Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+тканина велюр. Продаж кратно 4 шт (коробка).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг кг |
| Висота, см | 89 см |
| Глибина сидіння, см | 56 см |
| Длина | 560 |
| Колір ніжок | Чорний |
| Колір сидіння | Зелений |
| Материал ножек | Металл |
| Матеріал сидіння/оббивки | Фанера гнутоклеєна+Тканина Велюр. |
| Ширина | 480 |
| Ширина, см | 48 см |
- Цена: 2 240 ₴









