
Крісло з отоманкою Релакс нат.шкіра/дерево Коричневий
- В наявності
- Код: RELXRLBRRW
48 048 ₴
- +380 (99) 670-19-11
Комплект Релакс СДМ має респектабельним зовнішнім виглядом і пропонує безліч варіантів для використання. Шикарне крісло з отоманкою ідеально підійде для віп-зон очікування в офісах, бутиках та ресторанах, де цінують своїх відвідувачів і клієнтів. У домашньому просторі він так само буде виглядати чудово.
Комплект меблів складається з: м'якого крісла і оттаманки.
Дизайнерське м'яке крісло і оттоманка виконані на міцному і стильному каркасі з гнутої фанери з покриттям з акрилового лаку. Оббивкою виступає виключно преміальна натуральна шкіра. Підставою служить металева хрестовина з можливістю обертання.
Кольорове рішення:
- Оббивка – чорний шкіра
- Каркас чорний або сірий + дерево
Матеріал виготовлення:
- Оббивка – наруральна шкіра
- Каркас – метал + фанера
Шкіряне крісло складається з трьох зігнутих фанерних корпусів, гнута форма фанери, покриття прозорим акриловим лаком, пінополіуретан високої міцності, матеріал штучна шкіра, хрестовина чорного кольору, епоксидне покриття, крісло повертається, широкі підлокітники, є підголовник, оттоманка виготовлена за той же технології, що і крісло.
Розміри крісла:
- ширина 86 см,
- висота від підлоги до сидіння 45 см,
- висота від підлоги до підлокітника 51 см,
- висота від підлоги до верху спинки 85 див.
Розмір оттоманки:
- ширина 66 см,
- ширина хрестовини 41 см,
- висота від підлоги до верху сидіння 44 див.
УПАКОВКА: 1 ШТ
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Хрестовина без коліщатків |
| Тип опор | 1 опора |
| Особливості | Наявність підлокітників, Наявність спинки, М'яке сидіння |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Сидіння | натуральна шкіра |
| Підлокітник | натуральне дерево, фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 870 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 840 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | натуральна шкіра |
| Колір шкіри | Коричневий |
- Ціна: 48 048 ₴





