
Диван мягкий Визит двухместный з підлокітниками
- Під замовлення
- Код: 0489-1
Відправка з 29 квітня 202624 894 ₴
- +380 (99) 670-19-11
Візит — класика з м’якими, округлими формами. Це візитка інтер’єру, яка з комфортом розмістить гостей вишуканого офісу або квартири в класичному стилі. Розкішний дизайн надає цій моделі респектабельного та ділового вигляду.
Диван можна збирати з модулів : прямий двомісний, одномісний, вугловий, з підлокітниками. Прорахунок таконсультація .
Диван доступний у наступних варіантах:
- Окремий одномісний модуль;
- Двомісний модуль;
- Двомісний модуль з підлокітниками;
- Кутовий модуль.
Ви можете замовити один модуль або декілька і комбінувати їх так, як ви забажаєте!
Особливості моделі Візит:
- Матеріал оббивки — на ваш вибір. Класичний варіант — екошкіра або натуральна шкіра, але може бути використана будь-яка інша тканина;
- Фабрика використовує сертифіковані та екологічно чисті матеріали;
- Модулі дивана, за вашим бажанням, можуть мати кріплення один до одного, щоб утворювати суцільну конструкцію.
Окрім класичного дизайну, модель відрізняється зручною ергономікою сидіння. Більш того, фабрика має офіційний висновок лікарів про відповідність меблів сучасним вимогам щодо правильної ортопедичної конструкції меблів
Меблі від Richman — це поєднання високої якості, неперевершеного дизайну та помірної ціни. Придбавши меблі від провідного українського виробника ви робите прекрасний вибір для будинку чи вашого бізнесу.

Характеристики дивану Richman Візит комплектація Подвійний:
| Модель: | Візит |
| Комплектація виробу: | Візит Подвійний |
| Матеріал оббивки: | Экошкіра Флай |
| Колір оббивки: | Флай 2230 |
| Матеріал каркасу: | Дерев'яний брус |
| Матеріал ніжок: | Пластик |
| Колір ніжок: | Чорні |
| Гарантійний термін: | 18 місяців |
Габаритні розміри дивану Richman Візит комплектація Подвійний:
| Висота виробу: | 850 мм |
| Ширина виробу: | 1650 мм |
| Глубина виробу: | 870 мм |
| Висота від полу до сидіння: | 440 мм |
| Висота спинки: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 590 мм |
| Ширина сидіння: | 1650 мм |
| Вага виробу: | 40 кг |
| Кількість виробів у пакуванні: | 1 |
| Габарити пакування: | 1660 x 880 x 880 мм |
| Об'єм пакування: | 1,30 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Механізм трансформації спального місця | Без трансформації |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Вид меблів | Диван |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Глибина | 87 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 44 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 87 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Каркас дивану | натуральне дерево |
| Підлокітник | дерев'яний брус, фанера |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип дивана | з підлокітниками |
- Ціна: 24 894 ₴
- Спосіб упаковки: фабрична упаковка. Диван транспортується в складеному вигляді. Доставка можлива у Ваше місто за погодженням нашим транспортом. Увагу перевіряйте розміри дверного отвору у Вашому приміщенні!!!!




